fbpx

Qendra e Artizanatit Lezhe

BASHKEPUNIME

Jemi te disponueshem te bahkepunojme me ju dhe te arredojm aktivitetin tuaj me punemit tona. Neqoftese keni deshire te dini me shume, na kontaktoni.

DOREZIMET

Ne rast se malli qe deshironi eshte shume i rende apo thjesht ndodheni larg dyqanit toni, mos kini merak: ne mund te organizojme dorezime brenda dhe jasht Shqiperise.

MBESHTETJE

Nese jeni klient i joni dhe keni nevoje te dini me shume per mbirmbajten apo riparimet, na shkruani ose na merrni ne telefon dhe do tju japim mbeshtetjen e duhur per gjithcka.

Na kontaktoni

Per çko kerkese, bashkepunim apo thejsht nje informacion, mos u nguro por na kontakto. Do te jemi te lumtur te flasim me ju.