fbpx

PERMBAJTJA

Kuletat jane te perbera me fije pambuku shumengjyreshe e ngjyrosur ne menyre te tille qe te mos humbase ngjyre gjate larjeve. Jane te gjitha te paisura me zinxhir te vogel dhe nje lidhese te vogel najloni.

PERPUNIMI

Gjithçka nis nga nje cope e punuar ne tezgjah. Stilistja e qendres, z.nj Tereze Gega, udhezon bashkepunetoret e saj per prerjen dhe qepjen e materialeve.

PERMASAT

Permasat jane pjeserisht standarde dhe kuletat mund te permbajne mesatarisht 10-15 stilolapsa. Ne punishte, mund te porositen kuleta te masave te ndryshme, atje ku numri i porosisre arrin nje sasi te tille per tu pergatitur.

KATEGORIA

Kuletat mund te kene perdorim te shumellojte: mund te perdoren per stilolapsat, lapsat dhe pse jo per penelat apo buzekuqat e vajzave. aty mund te pemblidhni gjithcka dhe te keni aksesore te shumengjyrte dhe te vecante.